Wybrany wątek opinii
Elbkag nie jest wymarłym miastem. Tu się żyje lepiej niż w bliskim Trójmieście.
Do moderacji
Odpowiedz
46
19
@Jurek z Fałata - Motorówka, może tobie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
10
@Jurek z Fałata - A skąd masz to porównanie ? Kupiłeś tu mieszkanko ale pracujesz w Gdańsku i mądraliński jesteś; )
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@Jurek z Fałata - Tu się nie żyje tylko wegetuje, tu się śpi i odzie do pracy a potem do domu więc nie myl życia z wegetacją Ps tu się żyło!
Do moderacji
Odpowiedz
10
9
@Jurek z Fałata - Zależy komu.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Kocham swoje miasto jest czystsze i więcej WC miejskich jak są imprezy a gdzie indziej 1 kibel na całą starówkę płatny.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Nam się wspaniale żyje powietrze świeże, czysto.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
To znaczy ze jeszcze malo widzieliscie więc wyjscia nie ma, a po 60 zyje sie tu nawet idealnie
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
no to wyjedź tam gdzie się żyje, a nie marudzisz
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
a ty widziałeś Elbląg, którego tak nie lubisz i bździszewo, powodzenia i skorzystaj z okazji, to miejsce dla ciebie
Do moderacji
Odpowiedz
2
0