Wybrany wątek opinii

Elbkag nie jest wymarłym miastem. Tu się żyje lepiej niż w bliskim Trójmieście.
Jurek z Fałata (2021.12.28)
@Jurek z Fałata - Motorówka, może tobie.
za 6 tys. tylko głupi... (2021.12.28)
@Jurek z Fałata - A skąd masz to porównanie ? Kupiłeś tu mieszkanko ale pracujesz w Gdańsku i mądraliński jesteś; )
(2021.12.28)
@Jurek z Fałata - Tu się nie żyje tylko wegetuje, tu się śpi i odzie do pracy a potem do domu więc nie myl życia z wegetacją Ps tu się żyło!
(2021.12.28)
@Jurek z Fałata - Zależy komu.
(2021.12.28)
Kocham swoje miasto jest czystsze i więcej WC miejskich jak są imprezy a gdzie indziej 1 kibel na całą starówkę płatny.
(2021.12.28)
Nam się wspaniale żyje powietrze świeże, czysto.
(2021.12.28)
To znaczy ze jeszcze malo widzieliscie więc wyjscia nie ma, a po 60 zyje sie tu nawet idealnie
(2021.12.28)
no to wyjedź tam gdzie się żyje, a nie marudzisz
(2021.12.28)
a ty widziałeś Elbląg, którego tak nie lubisz i bździszewo, powodzenia i skorzystaj z okazji, to miejsce dla ciebie
(2021.12.28)
Powrót do komentarzy