UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie macie pojęcia o czym piszecie, czy wiecie że ktoś kto to kupił tę ruinę będzie płacił podatek od nieruchomości a w przypadku działalności gospodarczej jest to 24,8zł. za metr powierzchni czyli nabywca zapłaci za każdy rok +/- 23tyś. zł czyli do budżetu wchodzi nam 400tyś + odchodzą koszty utrzymania + co roku dostajemy około 6% wartości lokalu. proszę mi powiedzieć co w tym układzie jest nie tak. bardzo proszę żeby P. Koliński mi wytłumaczył co można zrobić lepszego z ruiną na II piętrze, która nadaje się do remontu. Tylko pisz konstruktywnie a nie że mógł sprzedać drożej. Dodam że nie jestem fanem wróbla.

Luc.

Anuluj