UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O, w sumie to nawet dobrze, że pojawił się już jakiś troll-oszołom od "budujta, apartamynty budujta - taniej nie bydzie!", iż trafia się okazja oświecić nieco patodeweloperskie tumaństwo, a i ich naiwną klientelę przed stratami i szwindlem słusznie a sprawiedliwie przestrzec:)Bierzcie i czytajcie z tego wszyscy:)[Według szacunków Business Insider na bazie danych GUS luki mieszkaniowej w Polsce już nie ma, a mieszkań jest o ponad 600 tys. więcej niż gospodarstw domowych. Ta informacja kłóci się z wieloma szacunkami 2 mln luki, porównującymi Polskę ze średnią unijną. Nawet dużo bogatsze kraje wspólnoty, jak Irlandia, czy Włochy, statystyki mieszkaniowe mają jednak już podobne do naszych. Nadmiarowe 600 tys. mieszkań trafia do wynajęcia. Jak oszacowaliśmy, wynajmujących imigrantów i studentów może być już mniej niż wynosi nadwyżka mieszkań na rynku. Część mieszkań może już stać pustych. Takie statystyki sugerują przynajmniej zatrzymanie wzrostu cen na rynku. ] Tyle BI, ja Wam zaś powiem od siebie, że każdy, kto dziś umoczy 30 lat życia na gigantycznie przepłacony kredyt na szczycie pękającej właśnie banieczki to tak POpłynie, że hej! xD

RobertKoliński

Anuluj