UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jurek z Fałata - Tu się nie żyje tylko wegetuje, tu się śpi i odzie do pracy a potem do domu więc nie myl życia z wegetacją Ps tu się żyło!


Anuluj