UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@SzokZkomentarzy - Może nie z PiSu, ale miasto potrzebuje prezydenta, takiego apolitycznego, prawdziwego gospodarza. W tej chwili to mamy Pana, który. ..


Anuluj