UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Luc. - Oczywiście, że masz rację. W tak opłakanym stanie to na magazyn bym tego nie chciał wynająć i za 20 PLN / mkw. Ktoś ma pomysł i kupił to z jasnym zamiarem. Rachunek ekonomiczny jest prosty. I, II, III przetarg i wszystko psu na budę to znalazł się ktoś za 400tys. i bierze pełną odpowiedzialność z przeznaczeniem na działalność gospodarczą.

Marcin40

Anuluj