Wybrany wątek opinii

Oddałbym nawet za darmo, gdyby nabywca zobowiązał się również do nabycia tej nieudolnej, daremnej ekipy ratuszowików-sprzedawczyków, a nawet dorzucił czapkę śliwek w gratisie. A tak, to zwykłe marnotrawstwo i kolejny przykład nieudacznictwa zarządczego tej anachronicznej ekipy. [Nabywcy-kapitaliście chciałbym tylko przypomnieć, że neon wciąż widniejący na budynku Plastyku, a zainstalowany przez Spółdzielnię Pracy "Reklama", jest zabytkiem sztuki nowoczesnej i niech tylko spróbuje stamtąd zniknąć, jak np. fragmenty mechanizmu mostu na rzece Elbląg, wyprowadzone przez nieznanych pasożytów w niesławnych latach 90.ub. wieku i uprowadzone w nieznanym kierunku. .. ] #SocRev, #TaxTheRich, #art 🚩
RobertKoliński (2021.12.28)
@RobertKoliński - Oddawać to możesz swój kwadrat z całym dobrobytem i iść pod most żyć.
(2021.12.28)
@RobertKoliński - Kolinski ułom nawet w wigilie trollowal pod kazdym art. Nic dziwnego że żadna kobita nie chce takiego bezrobotnego nudziarza który całe życie zmarnował na pisaniu dennych komentarzy
(2021.12.28)
I taki wykształcony wyuczony a sukcesów osobistych zawodowych brak wieczny krytyk komunistyczny a w rzeczywistości przegrany człowiek bez szans na przyszłość
Niszczlewactwo (2021.12.28)
@Niszczlewactwo - koliński ma frustracje, jego wierchuszka po 150 tysi przytuliła w premiach, a on dalej w NGOsie na lichej pensyjce. .. co łaska od darczyńców
(2021.12.28)
@RobertKoliński - kolinski przestan sie osmieszac. Ty jestes ograniczonym na umysle lewakiem Sztuke nowoczesna to ty tworzysz w kiblu.
elblażanin (2021.12.28)
@RobertKoliński - Straznik Choroszczy, tylko z Elbląga. Zerknie pan na jego filmy na youtube i pozniej pomysli
(2021.12.29)
Powrót do komentarzy