UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Luc. - Dobrze miasto robi, niech sprzeda wszystkie te pustostany i niech ludzie rozwijają swoje firmy. Polityczne bzdury tu są wypisywane bo trollowni marzy się prezydent z pis(d)u.

SzokZkomentarzy

Anuluj