A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Za dwa lata wybory samorządowe, nie wyobrażam sobie, aby wygrała sitwa słupomatów i nieudaczników. Problem, że z żadnej strony nie ma kandydata, wszyscy są uwikłani i przyklejeni. Ratunek dla miasta to ktoś z zewnątrz, nie z tej pajęczyny. Głosowałbym na posłankę, widać, że oni się tego boją, podkładają jej miny, nawet ci z tego samego kierunku. Pani Moniko, niech Pani poznaje te układy i wykopie na zbity łeb, gdy będzie możliwość.
to ja proponuję pani poseł obniżyć wam pensje i kasa będzie. .. .
@RobertKoliński - Kolejny opłacony, który rozsyła wyredagowane teksty propagandowe.
@RobertKoliński - A może choć zdradzisz mi dlaczego wyzywasz mnie od brunatnych? W ogóle dlaczego mnie i zresztą nie tylko mnie wyzywasz zamiast prowadzić normalny dialog na poziomie. W którym komentarzu moim zauważyłeś "z bydlęcenie, "? Bo ja mam setki Twoich komentarzy w których wszystkim ubliżasz gdzie wszystkich wyzywasz. Kolejny mój zarzut skoro chcesz być medialny i populrny chcesz poklasku to zachowaj trochę kultury a przede wszystkim pochwal się dlaczego miałbym popierać takich jak Ty opisz swoje sukcesy które osiągnąłeś dzieki swojej wiedzy. Poprostu oprócz tego że jesteś komunistą udowodnij że jesteś też normalnym człowiekiem. Chyba że sam dalej wolisz dawać sobie łapki w górę
@RobertKoliński - Ty poprostu nie masz odwagi przyznać się do braków sukcesów do życia z dnia na dzień bez szans na emeryturę
Panie Koliński przypomina że jest rok 2021 a nie 1990,ciekawa jestem z jakiego Pan jest układu, tak często przedstawia Pan na forum złote myśli, ciężko Pan pracuje na stołek w radzie nadzorczej za zasługi.
Przecież już rok temu pisałem że 400 miliardów pustego dodruku kasy aby poprzez lockdowny, tarcze, politykę strachu a to wszystko w 1 celu: aby WYPROMOWAĆ preparaty genowe! Bez lockdownów nikt by nie potraktował na serio tamtych smiesznych 400 dziennych zakażeń dobowych (tak tak tyle wlasnie wynosily dzienne statystyki w momencie jak na amen zamknieto Polske w kwietniu 2020).