130
21.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wystarczy nie kraść
Gienio (2021.12.21)

info

3  
  1
@Niszczlewactwo - Ja po prostu z tobą, zapluty hejterze ujadający tu na mnie w sposób zbydlęcony od lat, nie mam zamiaru wcale gadać i jedynie mogę się z ciebie pośmiać, to max, co możesz u mnie uzyskać, brunatny nienawistniku. Zatem sobie nie wyobrażaj i wracaj pod kamień, spod którego wypełzłeś. Żegnam się z kawalerem ozięble;
RobertKoliński (2021.12.21)
Za dwa lata wybory samorządowe, nie wyobrażam sobie, aby wygrała sitwa słupomatów i nieudaczników. Problem, że z żadnej strony nie ma kandydata, wszyscy są uwikłani i przyklejeni. Ratunek dla miasta to ktoś z zewnątrz, nie z tej pajęczyny. Głosowałbym na posłankę, widać, że oni się tego boją, podkładają jej miny, nawet ci z tego samego kierunku. Pani Moniko, niech Pani poznaje te układy i wykopie na zbity łeb, gdy będzie możliwość.
Z Centrum (2021.12.21)
to ja proponuję pani poseł obniżyć wam pensje i kasa będzie. .. .
jonasz (2021.12.21)

info

3  
  3
@RobertKoliński - Kolejny opłacony, który rozsyła wyredagowane teksty propagandowe.
kolo (2021.12.21)
@Z Centrum - O święta naiwności, przecież Pani Posłanka Monika jest właśnie dokładnie z tego - centro-libkowego - małomiasteczkowego układu, który od lat oplata pajęczyną powiązań Elbląg. Nie zastanowiły nigdy @Zcentrum te wieczne, wspólne wystąpienia elbląskich libków na prasowych konferencjach, zawsze powtarzające dokładnie tę samą narrację płynącą z przekazu dnia Platformy i elbląskiego ratusza, nigdy nie proponujące żadnych konstruktywnych pomysłów i rozwiązań dla miasta a wyłącznie metodę, przekaz i odpowiedź-wytrych: "- Bo PiS!"? To polecam w wolnej chwili się zastanowić, może przyjdą jakieś ciekawe wnioski:)#SocRev #TaxTheRich 🚩
RobertKoliński (2021.12.21)
@RobertKoliński - A może choć zdradzisz mi dlaczego wyzywasz mnie od brunatnych? W ogóle dlaczego mnie i zresztą nie tylko mnie wyzywasz zamiast prowadzić normalny dialog na poziomie. W którym komentarzu moim zauważyłeś "z bydlęcenie, "? Bo ja mam setki Twoich komentarzy w których wszystkim ubliżasz gdzie wszystkich wyzywasz. Kolejny mój zarzut skoro chcesz być medialny i populrny chcesz poklasku to zachowaj trochę kultury a przede wszystkim pochwal się dlaczego miałbym popierać takich jak Ty opisz swoje sukcesy które osiągnąłeś dzieki swojej wiedzy. Poprostu oprócz tego że jesteś komunistą udowodnij że jesteś też normalnym człowiekiem. Chyba że sam dalej wolisz dawać sobie łapki w górę
Niszczlewactwo (2021.12.21)
@RobertKoliński - Ty poprostu nie masz odwagi przyznać się do braków sukcesów do życia z dnia na dzień bez szans na emeryturę
Niszczlewactwo (2021.12.21)
Panie Koliński przypomina że jest rok 2021 a nie 1990,ciekawa jestem z jakiego Pan jest układu, tak często przedstawia Pan na forum złote myśli, ciężko Pan pracuje na stołek w radzie nadzorczej za zasługi.
(2021.12.21)
Przecież już rok temu pisałem że 400 miliardów pustego dodruku kasy aby poprzez lockdowny, tarcze, politykę strachu a to wszystko w 1 celu: aby WYPROMOWAĆ preparaty genowe! Bez lockdownów nikt by nie potraktował na serio tamtych smiesznych 400 dziennych zakażeń dobowych (tak tak tyle wlasnie wynosily dzienne statystyki w momencie jak na amen zamknieto Polske w kwietniu 2020).
promocja strzykawek kosztuje (2021.12.21)

info

4  
  2