UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Z Centrum - O święta naiwności, przecież Pani Posłanka Monika jest właśnie dokładnie z tego - centro-libkowego - małomiasteczkowego układu, który od lat oplata pajęczyną powiązań Elbląg. Nie zastanowiły nigdy @Zcentrum te wieczne, wspólne wystąpienia elbląskich libków na prasowych konferencjach, zawsze powtarzające dokładnie tę samą narrację płynącą z przekazu dnia Platformy i elbląskiego ratusza, nigdy nie proponujące żadnych konstruktywnych pomysłów i rozwiązań dla miasta a wyłącznie metodę, przekaz i odpowiedź-wytrych: "- Bo PiS!"? To polecam w wolnej chwili się zastanowić, może przyjdą jakieś ciekawe wnioski:)#SocRev #TaxTheRich 🚩
RobertKoliński