Wybrany wątek opinii
Nie jestem za, Lewica ale szanuję Panią Poseł bo przynajmniej się stara coś dla Elbląga i regionu wywalczyć można podejść na ulicy i spokojnie z nią porozmawiać. Nasi przedstawiciele z regionu w Sejmie powinni się od niej uczyć. Mam nadzieję, że szybko się nie wypali. ..
Do moderacji
Odpowiedz
8
8
Za dwa lata wybory samorządowe, nie wyobrażam sobie, aby wygrała sitwa słupomatów i nieudaczników. Problem, że z żadnej strony nie ma kandydata, wszyscy są uwikłani i przyklejeni. Ratunek dla miasta to ktoś z zewnątrz, nie z tej pajęczyny. Głosowałbym na posłankę, widać, że oni się tego boją, podkładają jej miny, nawet ci z tego samego kierunku. Pani Moniko, niech Pani poznaje te układy i wykopie na zbity łeb, gdy będzie możliwość.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
Do moderacji
Odpowiedz
2
5