Wybrany wątek opinii

Nie jestem za, Lewica ale szanuję Panią Poseł bo przynajmniej się stara coś dla Elbląga i regionu wywalczyć można podejść na ulicy i spokojnie z nią porozmawiać. Nasi przedstawiciele z regionu w Sejmie powinni się od niej uczyć. Mam nadzieję, że szybko się nie wypali. ..
(2021.12.21)
Za dwa lata wybory samorządowe, nie wyobrażam sobie, aby wygrała sitwa słupomatów i nieudaczników. Problem, że z żadnej strony nie ma kandydata, wszyscy są uwikłani i przyklejeni. Ratunek dla miasta to ktoś z zewnątrz, nie z tej pajęczyny. Głosowałbym na posłankę, widać, że oni się tego boją, podkładają jej miny, nawet ci z tego samego kierunku. Pani Moniko, niech Pani poznaje te układy i wykopie na zbity łeb, gdy będzie możliwość.
Z Centrum (2021.12.21)
@Z Centrum - O święta naiwności, przecież Pani Posłanka Monika jest właśnie dokładnie z tego - centro-libkowego - małomiasteczkowego układu, który od lat oplata pajęczyną powiązań Elbląg. Nie zastanowiły nigdy @Zcentrum te wieczne, wspólne wystąpienia elbląskich libków na prasowych konferencjach, zawsze powtarzające dokładnie tę samą narrację płynącą z przekazu dnia Platformy i elbląskiego ratusza, nigdy nie proponujące żadnych konstruktywnych pomysłów i rozwiązań dla miasta a wyłącznie metodę, przekaz i odpowiedź-wytrych: "- Bo PiS!"? To polecam w wolnej chwili się zastanowić, może przyjdą jakieś ciekawe wnioski:)#SocRev #TaxTheRich 🚩
RobertKoliński (2021.12.21)
Powrót do komentarzy