UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Koliński przypomina że jest rok 2021 a nie 1990,ciekawa jestem z jakiego Pan jest układu, tak często przedstawia Pan na forum złote myśli, ciężko Pan pracuje na stołek w radzie nadzorczej za zasługi.
Panie Koliński przypomina że jest rok 2021 a nie 1990,ciekawa jestem z jakiego Pan jest układu, tak często przedstawia Pan na forum złote myśli, ciężko Pan pracuje na stołek w radzie nadzorczej za zasługi.