UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za dwa lata wybory samorządowe, nie wyobrażam sobie, aby wygrała sitwa słupomatów i nieudaczników. Problem, że z żadnej strony nie ma kandydata, wszyscy są uwikłani i przyklejeni. Ratunek dla miasta to ktoś z zewnątrz, nie z tej pajęczyny. Głosowałbym na posłankę, widać, że oni się tego boją, podkładają jej miny, nawet ci z tego samego kierunku. Pani Moniko, niech Pani poznaje te układy i wykopie na zbity łeb, gdy będzie możliwość.

Z Centrum

Anuluj