A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RobertKoliński - Jedyne co potrafisz to ubliżyć nic więcej zero merytorycznych rozwiązań dyskusji więc tylko pozostało Ci ujadanie i krytykowanie każdego i wszystkiego
@RobertKoliński - Na marginesie jak to piszesz o "zbydlęceniu"to mogę Ci tu puścić setki Twoich komentarzy do ludzi dopiero byś przeczytal jak wygląda zbydlęcenie
aa no ipoza kosztami lockdownów i rekompensat dochodzi bezposredni koszt zakupu i marketingu tych preparatów - miliardy na spoty na wszystkich kanalach TV, reklama codziennie w prasie i radiu, billboardy w kazdym miescie, pensje medyków którzy wezma w tym udzial, pensje Simonow, Horbanów, Gutow, Grzesiowskich, Sutkowskich, pensje celebrytów Pazur, Jand, sportowców, pensje armii telemarketerów którzy wydzwaniają i nagabują do zastrzyków, koszty loterii narodowej itp itd - dosłownie nieograniczony strumień miliardów PLN idzie na promocje zastrzyków i licznik dalej bije. Konca nie widać tej zmasowanej historycznej akcji promocyjnej - tego nawet nasze wnuki nie spłacą
Pierw w sejmie głosują za podwyżkami a nagle chcą obniżać haha mydlenie oczu. Won od koryta jedni i drudzy.
LEWICA która publicznie nawołuje do zwalniania pracowników za brak przyjęcia szczepionki regularnie co 9 miesięcy jest SKOŃCZONA. Już nie mówiąc że preparat zwiększa transmisje zamiast redukować. Ale oni chcą by zabrakło pracowników. .. Nastąpi wtedy paraliż gospodarki a winę zrzucą na magiczne "zerwane łańcuchy dostaw".
Ja to bym pisi podal do sadu za segregacje ludzi i wyzysk lepiej zarabiajacych na rzecz biedniejszych. Jak chca wspierac mniej zarabiajacych, to niech sobie z wyplat na ten cel potracaja. Janosik Matełusz vel Pinokio niech im da ze sprzedazy dzialek.
Inflacja szybko nie osłabnie. Trzeba wziąć pod uwagę wielką podwyżkę cen prądu i gazu, w niedalekiej przyszłości wody, ciepła. To wszystko odbije się już w marcu, kwietniu, gdy znikną zapasy magazynowe, na cenach artykułów codziennego użytku, poczynając od łyżek stołowych, poprzez radioodbiorniki, telewizory, a kończąc na wszystkim, co jest prądożerne, gazożerne i wymagające wody przy produkcji. Część da się zwalić na Rosję (a mogliśmy podpisać kontrakt na gaz z Rosją, jak uczynił to pragmatyczny Orban, nasz wyszehradzki druh), część na USA lecz lwią część winy ponosi Partia i NBP za politykę strachu przed ubogimi ludźmi i bogatymi też. Po cholerę było płacić 500+ wszystkim?. A co z rosnącym niebotycznie długiem publicznym, który już sięga kwoty półtora biliona złotych? Wszystko to mamy dzięki Bogu i Partii.
Jest na portalu paru hejterów. No cóż Hejter (z ang. nienawistnik), musi gdzieś się wywnętrzyć. Lepiej, że tu, niż na ulicy.