A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@TeofilSkorupa - na ale trolle pisu podobno 3800 na rękę, tak słyszałem.
Obiecują bo wiadomo że nie są u koryta i nic z tym nie zrobią. Smutny ten kraj z takimi politykami, wszelkiej maści.
Wiecie Pisowcy, ze na tym znienawidzonym przez Was zachodzie, gdy ktoś dłużej nie pracuje i nie może pracy dostać a szuka. Przedstawiciel pomocy społecznej sam dzwoni i proponuje pomoc, zasiłek i wszystko załatwia. Wiecie co to szanowanie obywatela cwaniaki? U nas dzwoni ale jak dowalić karę, albo, ze zmarły ze strony wujka wziął kredyt i trzeba teraz spłacać. Takie jest Polskie Państwo
@RobertKoliński - Czyli nadal udajesz ale tylko udajesz mądrego nic więcej ani razu nikomu tu na temat nie odpowiedziałeś. Zresztą Wszystkie twoje komentarze są nie na temat wszędzie tylko złodzieje patole brunatni jesteś już tak nudny i ubogi emocjonalnie
A za te ubliżanie prędzej czy później odpowiesz.
Inflacja nad Wisłą wzięła się z utrzymywanych od lat niskich stóp procentowych. Głównym winnym jest prezes NBP z Radą Polityki Pieniężnej robiący dobrze pisowskim łaskawcom rozdających pieniądze (500+, trzynastka, czternastka, itd. ). RPP utrzymując niskie stopy dała tym samym paliwo do kreacji pieniądza kredytowego przez banki komercyjne. Dopóki stopy procentowe będą niższe niż poziom inflacji dopóty ludzie będą tracić na posiadaniu oszczędności w PLN. W takim otoczeniu kredytobiorcy mają tani kredyt, kosztem oszczędzających. Podawana przez GUS inflacja wynosi 7,8% i jest zawsze zaniżana chociażby przez zmiany metodologii liczenia (np. odejmując produkty które najbardziej zdrożały). Inflacja prowadzi do redystrybucji majątku od mniej zamożnych do ludzi majętnych i w dłuższym terminie zmniejsza i zniechęca do ogólnej aktywności produkcyjnej. Więc albo mamy dalej niskie stopy procentowe (1,75%)i oszczędzający w PLN dostają dalej po dudzie, albo RPP podniesie stopy co najmniej do poziomu inflacji by ją zdusić (7,8%)i kredytobiorcy, którzy myśleli, że tak tanio zawsze będą się zapożyczać (jak kiedyś przy niskim kursie CHF)zaczną płacić raty kredytów na poziomie o jakim nie śnili nawet w swych koszmarach.
Dawno to powinni zrobić przecież ten lewak to siewca nienawisci
@RobertKoliński - Następne pytanie dlaczego ciebie tam jeszcze nie ma dlaczego nie rozkoszujesz się komunistycznym dobrobytem przecież tu Twój talent się marnuję
kogo stać na zarobki 1500 zł ? to obłuda. ludzie klamią pracują na czarno znam takich na boku maja 3000 plus 500 plus alimenty doplaty. tu uciekaja nasze podatki na cwaniaków co kominują. reszta pracuję na cwaniaczków.
@RobertKoliński - Serio rozumiesz te słowa co piszesz? Masz chyba schizofrenie początkująca bo nie wierzę że człowiek zdrowy nawet komunista może pisać takie bzdury. W życiu miałem do czynienia z wieloma komuchami jednak byli to w pewnym sensie ludzie dość komunikatywni potrafiący przynajmniej w jakimś stopniu odpowiedzieć na zadawane pytania potrafili poprzeć własnymi doświadczeniami swoje tezy. Niestety Ty jesteś wyjątkiem który szuka tylko rozgłosu który pisze bzdury których sam nie rozumie których sam logicznie nie potrafi wyjaśnić. Innych wyzywasz od nieuków a sam co potrafisz choć raz szczerze odpowiedź co sam osiągnąłeś dzięki swojej pracy wiedzy?