UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Za dwa lata wybory samorządowe, nie wyobrażam sobie, aby wygrała sitwa słupomatów i nieudaczników. Problem, że z żadnej strony nie ma kandydata, wszyscy są uwikłani i przyklejeni. Ratunek dla miasta to ktoś z zewnątrz, nie z tej pajęczyny. Głosowałbym na posłankę, widać, że oni się tego boją, podkładają jej miny, nawet ci z tego samego kierunku. Pani Moniko, niech Pani poznaje te układy i wykopie na zbity łeb, gdy będzie możliwość.
Z Centrum