72
17.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To ile juz doplacacie 500 plusy do pisowskiej przynety wyborczej?
& (2021.12.17)

info

12  
  3
@TeofilSkorupa - To nie jest czas na takie żarty pier. .. .zdrajco Polski
Ch ci w .... (2021.12.17)
W związku z powyżkami prądu i gazu przedstawiciele rządu dużo mówią o ochronie i rekompensatach dla dużej grupy Kowalskich. Podwyżki dotyczą również firm pobierających energię. Nikt nie mówi o wpływie podwyżek na cenę produkowanych towarów i świadczonych usług. Tytuł artykułu powinien brzmieć. W związku z podwyżkami prądu i gazu czekają nas podwyżki wszystkiego.
Cz (2021.12.17)

info

22  
  2
Wiem że to nieludzkie ale dobrze że kowid zabiera tych co głosowali na piSS. Nigdy nie było we mnie tyle nienawiści do władzy i jej wyznawców. Nawet za komuny. Nigdy nie byłem zwolennikiem przemocy ale obecny komitet centralny wywołuje we mnie złe emocje.
Czysta nienawiść (2021.12.17)

info

20  
  7
Ogólnie to mamy i będziemy mieć rok, który śmiało można nazwać rokiem podwyżek. Wszystko się podwyższa. Ceny prądu, gazu, paliwa, inflacja, pensje urzędników i ludu pracującego, ceny towarów i usług, podatków itd. Jedna jedyna rzecz co się nie podwyższa to IQ pisowskich dzbanów co niczego złego w tym nie dostrzegają a już na pewno nie obwiniają za podwyżki rządu PiS.
Cz (2021.12.17)

info

17  
  2
A prosty motłoch co głosował na PiS myślał że 500+ bierze się z kosmosu. Chcieliście socjal to teraz macie ogromną drożyznę.
kkkkkk1 (2021.12.17)
@hd - Zobacz na giełdę akcji: tauron, energa pgnig. I sprubój kupić prąd prosto z elektrowni wtedy się dowiesz co ja opowiadam. Co nie zmnienia faktu, że też masz rację - każdy chce coś ukraść z naszego portfela.
Tomasz85 (2021.12.17)
@Antek - O. Teofilowi Olejnik uciekł
He he (2021.12.17)
Fajny i ciekawy artykuł, bo na szczęście dodano do komunikatu URE komentarze naszych elbląskich władz, lokalnych przedsiębiorców i przedstawicieli największych elbląskich pracodawców. Dzięki temu wiemy co sądzą o tych podwyżkach
(2021.12.17)

info

2  
  0
@TeofilSkorupa - Szkoda, że tak późno Pana Skorupe wycinaja, o ile to w ogóle prawda, . bo jego wpisy nie są na temat, a jest to jedynie indywidualna, ordynarna propaganda. Niech ten Pan założy dla tego celu pisemko, które niech mu PiS lub prominentny pisowski. prominent finansuje
(2021.12.17)