72
17.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Taka sytuacja - Nie trzeba pomocników z zewnatrz, wystarczy isc na wybory i znokautowac PiS
(2021.12.17)
a oprawach do emisji Co2 słyszałeś ? Spytaj Brukseli dalczego ?
odpowiedz dla madrali (2021.12.17)
W niedzielę odbędzie się powstanie przeciw okupantowi. MUREM za WOLNYMI MEDIAMI
Jedziemy z k..... ! (2021.12.17)
Podwyżki są za wysokie. Powinien się nimi zająć Urząd Korekcji Urzędu Regulacji Energetyki, a jeśli to nie pomoże powinien interweniować Urząd Rewizji Urzędu Korekcji Urzędu Regulacji Energetyki. Głos ostateczny powinien należeć do Naczelnego Urzędu Reasumpcji Decyzji Urzędu Rewizji Urzędu Korekcji Urzędu Regulacji Energetyki.
(2021.12.17)

info

5  
  0
No to mamy armię, która w razie wojny po prostu się podda. Bo co to za morale!
(2021.12.17)

info

7  
  0
@kkkkkk1 - Choć niewiem jak głośno byś się nad nimi wydzierał i jeszcze młotem po łbach walił. .. .. nie przetłumaczysz!!!
(2021.12.17)
Juras zadzwoń do Putina!!! ty wszystko możesz i wszystko wiesz he he
(2021.12.17)

info

0  
  1
@Jedziemy z k..... ! - Jedzcie od razu na białoruś i powodzenia po drodze.
współpracownik PO (2021.12.18)
Nie jest tak trudno zorientować się, na czym polega problem… Mamy szalone spojrzenie na rzeczywistość, jaka jest… Chcemy walczyć z kimś, kto może nas przegłosować w mniej niż tydzień, a to tylko kosztuje nas obywateli i całe cierpienie, przez które musimy przejść. NATO czy Stany Zjednoczone? Kto nam teraz pomoże? Kto płaci? Najgorsze jest to, kto jest idiotą? Idiota czy ten, który podąża za pomysłami i sugestiami Idioty?
Staso (2021.12.18)

info

1  
  0
A Wròbel nam tyle lat wciskał, że będzie taniej, za te kłamstwa dostał jeszcze taką podwyżkę, że ma tanio-, może nawet powiedzie że ma za darmo. BOLEK też nas okłamał mòwił, że jest z Solidarności, tylko zapomniał nam opowiedzieć jakim to był pieszczoszkiem komuszkòw w Arłamowie, gdzie pił i hulał razem z nimi a w Magdalence już tej miłości do nich nie ukrywał, żłopiąc i wznosząc toast, jak im to wspaniale się teraz wiedzie. Dzisiaj już nie ma ani jednego kolegi z tej prawdziwej Solidarności, za to komuchòw cała masa.
Gdzie jest Prawo i Sprawiedliw (2021.12.18)

info

2  
  4