UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajny i ciekawy artykuł, bo na szczęście dodano do komunikatu URE komentarze naszych elbląskich władz, lokalnych przedsiębiorców i przedstawicieli największych elbląskich pracodawców. Dzięki temu wiemy co sądzą o tych podwyżkach