UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajny i ciekawy artykuł, bo na szczęście dodano do komunikatu URE komentarze naszych elbląskich władz, lokalnych przedsiębiorców i przedstawicieli największych elbląskich pracodawców. Dzięki temu wiemy co sądzą o tych podwyżkach


Anuluj