UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ogólnie to mamy i będziemy mieć rok, który śmiało można nazwać rokiem podwyżek. Wszystko się podwyższa. Ceny prądu, gazu, paliwa, inflacja, pensje urzędników i ludu pracującego, ceny towarów i usług, podatków itd. Jedna jedyna rzecz co się nie podwyższa to IQ pisowskich dzbanów co niczego złego w tym nie dostrzegają a już na pewno nie obwiniają za podwyżki rządu PiS.
Cz