UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fajny i ciekawy artykuł, bo na szczęście dodano do komunikatu URE komentarze naszych elbląskich władz, lokalnych przedsiębiorców i przedstawicieli największych elbląskich pracodawców. Dzięki temu wiemy co sądzą o tych podwyżkach