UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@hd - Zobacz na giełdę akcji: tauron, energa pgnig. I sprubój kupić prąd prosto z elektrowni wtedy się dowiesz co ja opowiadam. Co nie zmnienia faktu, że też masz rację - każdy chce coś ukraść z naszego portfela.
Tomasz85