UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wiem że to nieludzkie ale dobrze że kowid zabiera tych co głosowali na piSS. Nigdy nie było we mnie tyle nienawiści do władzy i jej wyznawców. Nawet za komuny. Nigdy nie byłem zwolennikiem przemocy ale obecny komitet centralny wywołuje we mnie złe emocje.
Czysta nienawiść