UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wiem że to nieludzkie ale dobrze że kowid zabiera tych co głosowali na piSS. Nigdy nie było we mnie tyle nienawiści do władzy i jej wyznawców. Nawet za komuny. Nigdy nie byłem zwolennikiem przemocy ale obecny komitet centralny wywołuje we mnie złe emocje.
Czysta nienawiść