UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiem że to nieludzkie ale dobrze że kowid zabiera tych co głosowali na piSS. Nigdy nie było we mnie tyle nienawiści do władzy i jej wyznawców. Nawet za komuny. Nigdy nie byłem zwolennikiem przemocy ale obecny komitet centralny wywołuje we mnie złe emocje.

Czysta nienawiść

Anuluj