58
17.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
zastanawia mnie, jakim sposobem głosuje / uruchamia przyciski / premier kaczynski. Dziś w Sejmie były głosowania za głosowaniem, a premier miał ręce cały czas złozone, jak do modlitwy. ? Ale obok siedzieli, marszałek terlecki i szef MON, więc pewnie pomogli.
(2021.12.17)

info

6  
  3
@dyzio - To Ty masło jesz/ oj nieladnie'bo według tych pisiorow nie ma prawa Cie na ni stac:aslo tylko dla pislamistycznych elit (spodziewaj się wezwania do UKS i do prokuratury}
(2021.12.17)
Port Morski w Elblągu został utworzony decyzją Prezesa Rady Ministrów w kwietniu 1952 roku. Jakoś w niewielkim stopniu odznaczył się w tej branży. W latach sześćdziesiątych XX wieku ograniczył się do okresowego ruchu kabotaźowego, a w latach dziewięćdziesiątych XX wieku firma Halex rozwinęła jego rolę jako portu węglowego. Dowodzi to, że znaczenie portu w Elblągu jest niewielkie, a nawet żadne. Realizacja przekopu nie zmieni tej sytuacji, raczej ruch będzie minimalny, bardziej okazjonalny niż faktyczny. Nie ma się więc łudzić, że będzie inaczej. Chyba w to wierzą tylko fantaści, albo zwykli naiwniacy. No cóż polityka zawsze przesłania prawdę.
WMPEWM (2021.12.17)
@1125. - Kazdy ma swoj czas bycia, nic nie trwa wiecznie choć jak widac myslą ze jest inaczej, nic bardziej mylnego,
(2021.12.17)
@TeofilSkorupa - Czyżby były nudne jak flaki z olejem i głupie jak facet piszący o krużganku oświaty ?
GłębokaMyśl (2021.12.17)
@dyzio - Populizm i Socjotechnika ! Nasz umiłowany pan premier Mateusz Morawiecki przyszedł i wystawił rachunek za dojną zmianę działając pod hasłem WOLSKI ŁAD - POLAK DZIAD ! Radości i entuzjazmowi dla umiłowanej siły przewodniej naroda po pierwszym stycznia, zwyczajnie, nie będzie końca. .. WIWAT PARTIA ! WIWAT PREMIER KACZYŃSKI ! Wolak Potrafi !
GłębokaMyśl (2021.12.17)
Powiedzmy sobie szczerze, nasz wspaniały port będzie się rozwijał równie dynamicznie co nasza umiłowana wolszczyzna. Miasto wymyśliło obrotnicę za 20 Mzł jednak ze względu na starania NAJDROŻSZEGO rządu będzie ona najwyżej dwa razy droższa. .. A port. .. Jeśli nie poprawią się stosunki z Rosją i nie ruszy wymiana handlowa z tym krajem to port jest całkowicie zbytecznym pomysłem o czysto politycznym rodowodzie, który skłonił naiwnych do głosowania na siłę sprawczą Populizmu i Socjotechniki, dzięki której udało się utopić w płytkich wodach Zalewu Wiślanego około 3 000 000 000 zł z perspektywą na dalsze topienie podatków uczciwych Polaków. .. Za to pierwsze zyski pojawią się, w najbardziej optymistycznym wariancie, już za 500 lat. .. zAment.
GłębokaMyśl (2021.12.17)

info

6  
  5
Jak w mediach piszą o szacowanym wzroście przeładunków do 3 milionów ton to nigdy nie piszą jaki przeładowywany towar spowoduje ten wzrost. Nie piszą również o dystrybucji tych milionów ton z Elbląga w głąb kraju. Walą z kapelusza tymi cyframi bo ładnie takie pitolenie brzmi. Może ktoś wie co będą przeładowywać w porcie w ilości do 3 milionów ton? Węgiel dla EKO I kotłowni EPEC?
Cz (2021.12.17)
ale po 2023 nie będi już prezydentem i ma to w (_|_)!!!!!
POLAK 44 (2021.12.17)

info

2  
  0
Weź koło i j. .. .. j się w czoło.
(2021.12.17)