UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@dyzio - Populizm i Socjotechnika ! Nasz umiłowany pan premier Mateusz Morawiecki przyszedł i wystawił rachunek za dojną zmianę działając pod hasłem WOLSKI ŁAD - POLAK DZIAD ! Radości i entuzjazmowi dla umiłowanej siły przewodniej naroda po pierwszym stycznia, zwyczajnie, nie będzie końca. .. WIWAT PARTIA ! WIWAT PREMIER KACZYŃSKI ! Wolak Potrafi !

GłębokaMyśl

Anuluj