Wybrany wątek opinii
Janusz Nowak 391 głosów, sukces jest w układzie małomiasteczkowym, porażki to cała litania a główna to bankructwo, dużej firmy budowlanej, oczywiście jeszcze w tedy państwowej. Won z taki warchoła mi, a mamy ich cały UM. Koniec, chcemy rozwoju miasta i regionu.
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
@1125. - Kazdy ma swoj czas bycia, nic nie trwa wiecznie choć jak widac myslą ze jest inaczej, nic bardziej mylnego,
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@1125. - I jeszcze jeden sukces, wiceprezydent "z zawodu"niezmordowanie jest I sekretarzem partii, której w Elblągu nie ma
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Z lewa - I wystartuje za dwa lata w wyborach i kto wie, czy nie zostanie prezydentem Elbląga, wszystko zależy od tego, jacy będą kontrkandydaci.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0