UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak w mediach piszą o szacowanym wzroście przeładunków do 3 milionów ton to nigdy nie piszą jaki przeładowywany towar spowoduje ten wzrost. Nie piszą również o dystrybucji tych milionów ton z Elbląga w głąb kraju. Walą z kapelusza tymi cyframi bo ładnie takie pitolenie brzmi. Może ktoś wie co będą przeładowywać w porcie w ilości do 3 milionów ton? Węgiel dla EKO I kotłowni EPEC?

Cz