UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powiedzmy sobie szczerze, nasz wspaniały port będzie się rozwijał równie dynamicznie co nasza umiłowana wolszczyzna. Miasto wymyśliło obrotnicę za 20 Mzł jednak ze względu na starania NAJDROŻSZEGO rządu będzie ona najwyżej dwa razy droższa. .. A port. .. Jeśli nie poprawią się stosunki z Rosją i nie ruszy wymiana handlowa z tym krajem to port jest całkowicie zbytecznym pomysłem o czysto politycznym rodowodzie, który skłonił naiwnych do głosowania na siłę sprawczą Populizmu i Socjotechniki, dzięki której udało się utopić w płytkich wodach Zalewu Wiślanego około 3 000 000 000 zł z perspektywą na dalsze topienie podatków uczciwych Polaków. .. Za to pierwsze zyski pojawią się, w najbardziej optymistycznym wariancie, już za 500 lat. .. zAment.
GłębokaMyśl