UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@dyzio - To Ty masło jesz/ oj nieladnie'bo według tych pisiorow nie ma prawa Cie na ni stac:aslo tylko dla pislamistycznych elit (spodziewaj się wezwania do UKS i do prokuratury}
@dyzio - To Ty masło jesz/ oj nieladnie'bo według tych pisiorow nie ma prawa Cie na ni stac:aslo tylko dla pislamistycznych elit (spodziewaj się wezwania do UKS i do prokuratury}