58
17.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@jaPolak - Wejdz kaczemu w tylek po lokcie. Ryż bez podatku moze otrzymasz.
(2021.12.17)
@Kaczan - Ludzie którzy minusują Twój wpis są albo niespełna rozumu, albo z olsztyna. Jak można negować inwestycję przekopu mierzei i porządkowanie infrastruktury portowej Elbląga?Czy tylko dla tego że robią to politycy z PiSu? Można ich nie lubić, nasze miasto jest pełne ludzi zawistnych i hołdujących zasadzie "Na złość babci odmrożę sobie uszy", ale patrzmy realnie na wszystko, nas nie będzie PiSu nie będzie, a port elbląski będzie funkcjonował. Ja osobiście mam szacunek do ludzi mądrych I rozważnych, czy tacy są mieszkańcy naszego miasta?To się okaże za dwa lata, przy urnach.
(2021.12.17)
Nie ma juz wolnosci slowa. Przekop nic nie da. Polska izolowana w UE i USA. Przekop nie byl tego warty. Lex TVN przeszedl przez Sejm. Duda podpisze i koniec demokracji. Zegnaj Polsko.
(2021.12.17)
@TeofilSkorupa - Bo jesteś zawziętym ograniczonym pisiorkiem
elblążanin48 (2021.12.17)
To samo co z miastem, czyli nic, tez mi nowość
(2021.12.17)

info

6  
  0
Pis dzis szaleje w sejmie, chce trochę postraszyć ze idzie na wojnę z Ameryką, najpierw wojna z sąsiadem, mocarstwem, ktoremu nawet Ameryka nie podskoczy, a teraz z Ameryką, jakies czuby chyba tam siedzą
(2021.12.17)

info

14  
  5
Janusz Nowak 391 głosów, sukces jest w układzie małomiasteczkowym, porażki to cała litania a główna to bankructwo, dużej firmy budowlanej, oczywiście jeszcze w tedy państwowej. Won z taki warchoła mi, a mamy ich cały UM. Koniec, chcemy rozwoju miasta i regionu.
1125. (2021.12.17)
I jeszcze jedno naturalną synergią portu morskiego jest transport kolejowy, w nawet pojęcia nie macie o co chodzi, a za sprzedaż stacji Elbląg - Zdrój to Wróblewski powinna cię czekać prokuratura. Tak samo jak niszczysz TE.
1125. (2021.12.17)

info

12  
  3
Panowie, policzmy głosy robiąc w mieście referendum wycofania Elbląga z Unii na odwyk polityki europejskiej. Jakby nie przekop z naszego budzetu to w okolicy nie byłoby niczego poza stołkami dla osób w partiach. Zawieśmy to członkostwo i powstrzymajmy zadłużanie dla szos przed wymieraniem głodowym.
Państwo Swoim Ludziom (2021.12.17)

info

0  
  7
Ciekawe, czy radny Traks ogląda prywatnie w domu TVN, ale się nie cieszy, bo wie, że prezes nie byłby z tego zadowolony ?
(2021.12.17)

info

7  
  1