58
17.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Od wróbelka by się nie zapytali : )
: ) .. (2021.12.17)

info

3  
  0
@WMPEWM - Niestety to przez komuchów, rozkradli wszystko, przemysł i produkcję uwalili, co zostało dokończyły dzikie 90 lata. Elbląg bardzo stracił na znaczeniu za czasów komuny.
Jajko (2021.12.17)
Panie Traks, to uruchom Pan swojego milczka posła Krasulskiego niech pomaga w zdobyciu pieniędzy. Niech poseł złoży przed wyborcami sprawozdanie czym się zasłużył dla miasta w temacie żeglugi. To są poważne inwestycje, potrzebują nakładów, niech poseł o nie walczy. I proszę nie przypinac mi politycznej łatki, od tego "bagna"trzymam się z dala.
(2021.12.17)

info

2  
  0
nalezy wywalic nieroba zglinskiego z portu, ktory nic nie robi i tylko bierze kase podatnikow, czego efektem sa coroczne straty portu
Upadły Harley (2021.12.18)

info

3  
  3
@dyzio - Ja, ja, ja, ha. .. .rząd obniża ceny masła ??!?!?
(2021.12.18)
@dyzio - Dyzio, Ameryki żeś nie odkrył, mieszkam na Zachodzie(z dużej litery, bo to duży Zachód)I tu jest to samo wszystko drożeje, żarcie, prąd gaz(u Nas gas)przez s, bo słychač JAK syczy, ssssyy gdy się ulatnia. Ten Wasz rząd I tak- jest bardzo pro- socjalny I pomaga tym najbardziej potrzebującym, co oczywiście jest nie wsmak tym którzy się dzielić nie chcą, Na całym świetnie Covid zrobił swoje, a raczej CI co nim ciągle I nieustannie sterują. Wojna wisi w powietrzu I czs wielki, jest robić sobie zapasy, I przestać marudzić, tylko razem iść w jedną stronę.
Tu Londyn (2021.12.18)
Mostami zwodzonymi lepiej niech się nie chwalą ponieważ nie można po nich jeździć
Stojący w korku codziennie (2021.12.18)

info

2  
  0
Panie Traks czy czasami pana zapytania nie mocą dobrego samopoczucia "derektora"portu pana vel Arkadiusa? Czy piosenka Tadeusza Chyły ". .. to ma klawe życie"nie jest wciąż aktualne w realiach elbląskich / port, EPT, MOSiR, ZUO, ZBK, EPEC i inne spółki miejskie/?
kjm (2021.12.18)

info

5  
  0
@1125. - I jeszcze jeden sukces, wiceprezydent "z zawodu"niezmordowanie jest I sekretarzem partii, której w Elblągu nie ma
Z lewa (2021.12.18)
jakiego portu biura mają większe niż ta rampa przeładunkowa a reszta to parking dla ciężarówek nawet nie mają dobrej ulicy dojazdowej bo jakiś cymbał tak zaprojektował zjazd z ul Unii Europejskiej że ledwo osobówki mieszczą się na wjeżdzie w ul Radomską.
nowak (2021.12.18)

info

0  
  0