Wybrany wątek opinii
Ja chciałem przypomnieć, że dzięki działaniom Pana premiera, Prezesa Jarosława Kaczyńskiego Elbląg wraca na portowe mapy świata. Elbląg musi to wykorzystać, dzisiaj nasze miasto ma szansę na ogromny rozwój. Dziękujemy Prezesowi Kaczyńskiemu, Panu premierowi Morawieckiemu i św. Pamięci Posłowi Wilkowi
Do moderacji
Odpowiedz
13
26
@Kaczan - Mądrego to i przyjemnie posłuchać.
Do moderacji
Odpowiedz
4
22
@TeofilSkorupa - Agencie jedz do Moskwy i zamelduj Putinowi. Dzis PiS glosuje Lex TVN i ani Ameryka nas nie obroni a Putin tu wejdzie jak do siebie.
Do moderacji
Odpowiedz
7
7
Wystarczy, że Tusk kłania się w pas Putinowi
Do moderacji
Odpowiedz
12
15
@jaPolak - Wejdz kaczemu w tylek po lokcie. Ryż bez podatku moze otrzymasz.
Do moderacji
Odpowiedz
7
6
@Kaczan - Ludzie którzy minusują Twój wpis są albo niespełna rozumu, albo z olsztyna. Jak można negować inwestycję przekopu mierzei i porządkowanie infrastruktury portowej Elbląga?Czy tylko dla tego że robią to politycy z PiSu? Można ich nie lubić, nasze miasto jest pełne ludzi zawistnych i hołdujących zasadzie "Na złość babci odmrożę sobie uszy", ale patrzmy realnie na wszystko, nas nie będzie PiSu nie będzie, a port elbląski będzie funkcjonował. Ja osobiście mam szacunek do ludzi mądrych I rozważnych, czy tacy są mieszkańcy naszego miasta?To się okaże za dwa lata, przy urnach.
Do moderacji
Odpowiedz
14
9
Nie ma juz wolnosci slowa. Przekop nic nie da. Polska izolowana w UE i USA. Przekop nie byl tego warty. Lex TVN przeszedl przez Sejm. Duda podpisze i koniec demokracji. Zegnaj Polsko.
Do moderacji
Odpowiedz
11
12
Weź koło i j. .. .. j się w czoło.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1