UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zastanawia mnie, jakim sposobem głosuje / uruchamia przyciski / premier kaczynski. Dziś w Sejmie były głosowania za głosowaniem, a premier miał ręce cały czas złozone, jak do modlitwy. ? Ale obok siedzieli, marszałek terlecki i szef MON, więc pewnie pomogli.