148
14.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tata uważaj! Miny !
Ewelinaaaaa (2021.12.14)

info

17  
  0
Mam niezłą bekę z tego artykułu. Mareczek chyba nie wyściubił nosa poza Elbląg skoro takie głupoty pisze. A może po prostu poza Elblągiem nie zwraca uwagi na takie sprawy. Po pierwsze zgadzam się z tym, żeby psy chodziły na smyczy, to jednak zwierzę nie ważne jak właściciel Go kocha i ma zaufanie to jednak jest zwierze i nigdy nie wiadomo jak zareaguje na obecność nieznanej osoby. Po drugie sprzątanie po psie, rozumiem, że jak pies puści dorodnego kasztana na chodniku to trzeba posprzątać, ale jeśli na pasie zieleni to już w ogóle tego nie rozumiem. Przecież to najbardziej ekologiczny nawóz. Może Mareczek zacznie zajmować się czymś istotnym jak grupki zaczepiające niewinne ofiary czy wandalizm? Ciekawe czy taki Mareczek podszedł by do takiego kafara co piesek shih tzu zrobił kupkę i zwrócił uwagę. Pewnie strach by zwyciężył, wiec lepiej zacząć wylewać gorzkie żale tutaj. Wstyd
bbbb (2021.12.14)
A mnie nikt nigdy nie okradł. Czy to znaczy, że problem kradzieży nie istnieje?
(2021.12.14)
Tak ty żyjesz w Elblongu! Mina na minie w każdym parku i skwerku !
Totylkoja (2021.12.14)
A miales, masz dzieci? Może masz wnuki? To idź z nimi pograj w piłkę na obojętnie, którą część trawy zobaczymy czy nie wejdziesz w ku. .. .pe
(2021.12.14)
Jaka władza (w Elblągu)tacy ludzie. .. czego chcecie, radnego Marka O. pies na starówce rżnie aż miło (radnemu)a strażnicy miejscy mówią mu dzień dobry przejeżdżając obok ! Bo z Panem komendantem nie jedna wódeczkę spili i każdy strażnik to wie. .. więc jak tu karać jak tylko opieprz z tego będzie i tak pół miasta się broni i zastawia taka psia elita !
(2021.12.14)

info

11  
  5
Też zgadzam się z tym artykułem. Dla mnie to chore ze te psy biegają. Drażni mnie kiedy te małe posiłki dopadają się do nogawki a właściciel głupio się uśmiecha (a jogawka brudna)wtedy kopie takie psa i wielkie oburzenie, dokład ie tal samo jest kiedy zwraca się uwagę o smycz i kaganiec też agresja. Dzieci boja się obcych zwierzęt. Policja za to powinna się wziąć nie tylko w parkach ale też na osiedlach. Już nie wspominam o braku sprzątania pp psie swoim. Wstyd !
(2021.12.14)

info

31  
  4
Uważam, że pan który to napisał ma rację. Ja na swoim osiedlu Zawada widzę podobne sytuacje, fakt, że są osoby, które po swoim piesku sprzątają, ale niestety gro osób tego nie robi. Myślą, że jak wyprowadzą psiaka za blok na teren zielony, podczas pobytu z pieskiem będą zajęte telefonem i to już załatwia sprawę. W miejscu gdzie znajduje się górka do zjazdu na sankach jest ta sama sytuacja.
Koleżanka (2021.12.14)

info

30  
  3
Ta psia kupa i psy biegajace samopas to taka Polska w soczewce. Wbrew temu co niektórzy myślą, mamy doprecyzowane prawo tylko ''honorem jest ''go nie przestrzegać, a brak reakcji stosownych służb rozzuchwala. O kulturze osobistej i wychowaniu nawet nie wspominam, bo to jest właśnie powyższych - emanacja. Czasy są trudne, ale żeby przetrwać, trzeba zacząć od rzeczy najprostszych, podać rękę drugiemu człowiekowi, uszanować prawo nawet jeśli nikt nie nalega, pomyśleć o tym, że jutro w parku spotkam wzrokiem własną wyrzuconą reklamówkę, a mój pies obsikuje wspólną elewacje naszego bloku. Tak chcemy żyć ?
(2021.12.14)

info

18  
  2
Pan Marek ma wielki problem z samym sobą, nienawidzi zwierząt, zwłaszcza psów, próbuje przed nimi uciekać, dlatego ciągle się przeprowadza i myśli, że to rozwiąże problem, niestety nie rozwiąże, zawsze jak wychodzi z domu już myśli gdzie jest pies bez smyczy czy rozdeptana psia kupa, do spółdzielni czy straży miejskiej dzwoni częściej niż do żony, jednym słowem po chlopie
PapaSmurf (2021.12.14)