UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ta psia kupa i psy biegajace samopas to taka Polska w soczewce. Wbrew temu co niektórzy myślą, mamy doprecyzowane prawo tylko ''honorem jest ''go nie przestrzegać, a brak reakcji stosownych służb rozzuchwala. O kulturze osobistej i wychowaniu nawet nie wspominam, bo to jest właśnie powyższych - emanacja. Czasy są trudne, ale żeby przetrwać, trzeba zacząć od rzeczy najprostszych, podać rękę drugiemu człowiekowi, uszanować prawo nawet jeśli nikt nie nalega, pomyśleć o tym, że jutro w parku spotkam wzrokiem własną wyrzuconą reklamówkę, a mój pies obsikuje wspólną elewacje naszego bloku. Tak chcemy żyć ?