UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam niezłą bekę z tego artykułu. Mareczek chyba nie wyściubił nosa poza Elbląg skoro takie głupoty pisze. A może po prostu poza Elblągiem nie zwraca uwagi na takie sprawy. Po pierwsze zgadzam się z tym, żeby psy chodziły na smyczy, to jednak zwierzę nie ważne jak właściciel Go kocha i ma zaufanie to jednak jest zwierze i nigdy nie wiadomo jak zareaguje na obecność nieznanej osoby. Po drugie sprzątanie po psie, rozumiem, że jak pies puści dorodnego kasztana na chodniku to trzeba posprzątać, ale jeśli na pasie zieleni to już w ogóle tego nie rozumiem. Przecież to najbardziej ekologiczny nawóz. Może Mareczek zacznie zajmować się czymś istotnym jak grupki zaczepiające niewinne ofiary czy wandalizm? Ciekawe czy taki Mareczek podszedł by do takiego kafara co piesek shih tzu zrobił kupkę i zwrócił uwagę. Pewnie strach by zwyciężył, wiec lepiej zacząć wylewać gorzkie żale tutaj. Wstyd

bbbb

Anuluj