UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaka władza (w Elblągu)tacy ludzie. .. czego chcecie, radnego Marka O. pies na starówce rżnie aż miło (radnemu)a strażnicy miejscy mówią mu dzień dobry przejeżdżając obok ! Bo z Panem komendantem nie jedna wódeczkę spili i każdy strażnik to wie. .. więc jak tu karać jak tylko opieprz z tego będzie i tak pół miasta się broni i zastawia taka psia elita !


Anuluj