UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Uważam, że pan który to napisał ma rację. Ja na swoim osiedlu Zawada widzę podobne sytuacje, fakt, że są osoby, które po swoim piesku sprzątają, ale niestety gro osób tego nie robi. Myślą, że jak wyprowadzą psiaka za blok na teren zielony, podczas pobytu z pieskiem będą zajęte telefonem i to już załatwia sprawę. W miejscu gdzie znajduje się górka do zjazdu na sankach jest ta sama sytuacja.

Koleżanka