UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jaka władza (w Elblągu)tacy ludzie. .. czego chcecie, radnego Marka O. pies na starówce rżnie aż miło (radnemu)a strażnicy miejscy mówią mu dzień dobry przejeżdżając obok ! Bo z Panem komendantem nie jedna wódeczkę spili i każdy strażnik to wie. .. więc jak tu karać jak tylko opieprz z tego będzie i tak pół miasta się broni i zastawia taka psia elita !