A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@zett11 - Skaczące koło kostek kundle należy odkopnąć w stronę właściciela. Skuteczny zwłaszcza wobec małych jak kaczor
500 osób dziennie umiera dzięki pis a temu psi stolec przeszkadza. Może to że mamy "ludzi"którzy systematycznie trują sąsiadów. Ilu ludzi rocznie umiera w Elblągu z powodu smrodu zwanego smogiem???
Panie Marku, najpierw musi Pan siebie samego polubić i innych ludzi a na końcu zwierzęta, ciężko żyć nie akceptując samego siebie i tego co Nas otacza, proponuję wyprowadzić się z miasta, proste i skuteczne, może wtedy poczuje Pan ulgę.
To masakra. Na chodnikach i trawnikach. Wzdłuż przedszkola 15 na Starowiejskiej jest taki wąski chodniczek, zawsze tam nas. ane. Tam nie ma obok nawet trawy. Dlaczego tam? Bo samochody zasłaniają i nikt się nie przyczepi? Wystarczyłoby przez jeden dzien w tygodniu na początek zamiast szukac źle zaparkowanych samochodów, przyjrzec się wlascicielom piesków, w koncu by się przyzwyczaili do sprzątania. No i może smietniki na kupy też by się przydaly w niektorych miejscach.
Owczarek Niemiecki nie jest rasą niebezpieczną, jedna z łagodniejszych zwłaszcza dla dzieci.
Skoro autor w tylu miejscach już mieszkał to może nie z mieszkańcami Elbląga jest problem??
Szczera prawda. Mam labradora i zawsze chodzę z nim na smyczy i zbieram jego "Kupy"ale psy latające bez smyczy są bardzo dużym problemem. Mój labek został już 2 razy pogryziony bo nie wie co to agresja. A raz jak leciał do nas mieszaniec owczarka, którego defacto Pan trzymał tylko na sznurku i go kopnęłam to mnie tak wyzywał że skoda gadać. Tacy ludzie powinni byc karani za każdym razem może by się czegoś nauczyli.
Dokładnie jest tak jak pan opisał w artkule, ale nie dotyczy to tylko Dolinki, a całego miasta i jego terenów. O ile psy luzem mi nie przeszkadzają, o tyle pełno psich min leżących na trawnikach i czasem na chodniku to udręka. Nie można przejść trawnikiem bo zaraz się w psie gów** wdepnie, a właściciele mają to gdzieś, za to powinny sypać się mandaty i to porządne. Chcesz mieć psa to sprzątaj po nim i nie utrudniaj życia innym.
Jest duży problem z mueszksńcami
Ludzie z Elbląga są wyjątkowo niedobrzy. Aż chce się zacytować klasyk :” Podłość ludzka nie zna granic”.