UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Też zgadzam się z tym artykułem. Dla mnie to chore ze te psy biegają. Drażni mnie kiedy te małe posiłki dopadają się do nogawki a właściciel głupio się uśmiecha (a jogawka brudna)wtedy kopie takie psa i wielkie oburzenie, dokład ie tal samo jest kiedy zwraca się uwagę o smycz i kaganiec też agresja. Dzieci boja się obcych zwierzęt. Policja za to powinna się wziąć nie tylko w parkach ale też na osiedlach. Już nie wspominam o braku sprzątania pp psie swoim. Wstyd !


Anuluj