UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uważam, że pan który to napisał ma rację. Ja na swoim osiedlu Zawada widzę podobne sytuacje, fakt, że są osoby, które po swoim piesku sprzątają, ale niestety gro osób tego nie robi. Myślą, że jak wyprowadzą psiaka za blok na teren zielony, podczas pobytu z pieskiem będą zajęte telefonem i to już załatwia sprawę. W miejscu gdzie znajduje się górka do zjazdu na sankach jest ta sama sytuacja.
Koleżanka