148
14.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To zacznę zbierać i będę wieszał te woreczki na twojej klamce.
............ (2021.12.15)
Rowerem nie jeździ sie po chodniku, od tego są ścieżki i uluce.
Arek... (2021.12.15)
@zett11 - A co bys chciał, zeby pies miauczal? Jak biegniesz, tez moze straszysz takiego psa albo dziecko
Sapek (2021.12.15)
tylko źli ludzie nie lubią zwierząt.
(2021.12.15)

info

4  
  5
Rozumiem, że Pan autor prowadzi statystyki, jeżeli nie to skąd akurat 99%? Zastanawiające gdzie Pan autor dotychczas mieszkał. Również mieszkałem poza Elblągiem i takie sytuacje miały miejsce w każdym z tych miast. Zastanawia mnie również w jaki sposób Pan autor zwraca uwagę. Dotychczas nie spotkałem się z agresywną postawą właścicieli psów. PS. nie mam psa.
emek (2021.12.15)

info

4  
  5
Rozwiązanie jest proste, roczna opłata za posiadanie pieska, płacona na konto UM. Wtedy będą środki na sprzątanie po pupilach.
Łomatko (2021.12.15)
@Łomatko - Oczywiście, że tak i do sprzątania odpowiednie służby z nowoczesnym sprzętem. Urodziłem się w Elblągu dawno i tutaj mieszkam, pamiętam jak sprzątano ręcznie (miotła typu drapak i wózek na dwóch sporych kołach)i sprzątano nie tylko po psach ale i koniach. Było czysto i nikt nie narzekał że sobie lakierki pobrudził. Pozdrawiam wszystkich, którzy kochają zwierzęta.
cckk (2021.12.15)
mieszkam przy parku modrzewie rano to własciciele psów z e smycza w reku a pieski buszuja po parku I NA CHODNKU nie widziałem by własciciel zabrał kupe swego psa jest tego pełno i trzeba uwazac nyh nie wdepnac w g, ,, ,nigdy tam nie widziałem policjanta lub inne słuzby a pieniadze lezą na sciezkach tylko j zebrac to samo jest na chodnikach prz parku i ichodnikach przy budynków -wejscie do parku gdy zwrócisz uwage to usłuszych odezwe tylko uszy wiedna,
mieszkaniec WIEJSKIEJ (2021.12.15)

info

4  
  0
Bo żadnym mieście straż miejska nie jest tak bezradna jak i nas. A tak się odgrażał nowy komendant. .. i co Dostałeś samochód etaty i co ? Dalej miernie a wiecie czemu. .. bo nikt nie rozlicza z ich z pracy pan komendant myśli że to taka fucha jak w straży granicznej, że można utajnić swoje błędy bo się zna tego o tamtego. .a ty dobry byłeś w tym o tamtym
(2021.12.15)

info

2  
  0
@bbbb - psia kupa to nie nawóz. pies jest mięsożerny i w przewodzie pokarmowym ma pasożyty i zarazki grożne dla ludzi
(2021.12.15)