A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To zacznę zbierać i będę wieszał te woreczki na twojej klamce.
Rowerem nie jeździ sie po chodniku, od tego są ścieżki i uluce.
@zett11 - A co bys chciał, zeby pies miauczal? Jak biegniesz, tez moze straszysz takiego psa albo dziecko
tylko źli ludzie nie lubią zwierząt.
Rozumiem, że Pan autor prowadzi statystyki, jeżeli nie to skąd akurat 99%?
Zastanawiające gdzie Pan autor dotychczas mieszkał. Również mieszkałem poza Elblągiem i takie sytuacje miały miejsce w każdym z tych miast.
Zastanawia mnie również w jaki sposób Pan autor zwraca uwagę. Dotychczas nie spotkałem się z agresywną postawą właścicieli psów.
PS. nie mam psa.
Rozwiązanie jest proste, roczna opłata za posiadanie pieska, płacona na konto UM. Wtedy będą środki na sprzątanie po pupilach.
@Łomatko - Oczywiście, że tak i do sprzątania odpowiednie służby z nowoczesnym sprzętem. Urodziłem się w Elblągu dawno i tutaj mieszkam, pamiętam jak sprzątano ręcznie (miotła typu drapak i wózek na dwóch sporych kołach)i sprzątano nie tylko po psach ale i koniach. Było czysto i nikt nie narzekał że sobie lakierki pobrudził. Pozdrawiam wszystkich, którzy kochają zwierzęta.
mieszkam przy parku modrzewie rano to własciciele psów z e smycza w reku a pieski buszuja po parku I NA CHODNKU nie widziałem by własciciel zabrał kupe swego psa jest tego pełno i trzeba uwazac nyh nie wdepnac w g, ,, ,nigdy tam nie widziałem policjanta lub inne słuzby a pieniadze lezą na sciezkach tylko j zebrac to samo jest na chodnikach prz parku i ichodnikach przy budynków -wejscie do parku gdy zwrócisz uwage to usłuszych odezwe tylko uszy wiedna,
Bo żadnym mieście straż miejska nie jest tak bezradna jak i nas. A tak się odgrażał nowy komendant. .. i co
Dostałeś samochód etaty i co ?
Dalej miernie a wiecie czemu. .. bo nikt nie rozlicza z ich z pracy pan komendant myśli że to taka fucha jak w straży granicznej, że można utajnić swoje błędy bo się zna tego o tamtego. .a ty dobry byłeś w tym o tamtym
@bbbb - psia kupa to nie nawóz.
pies jest mięsożerny i w przewodzie pokarmowym ma pasożyty i zarazki grożne dla ludzi