A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
problem bardzo prosty do rozwiązania. trzeba zakazać trzymania psów w blokach, będzie mniej gówien na podwórkach i w parkach
Pies wyczuwa złych ludzi. .. Jeśli Pana atakuje, to warto zastanowić się nad sobą. .Co do dzieci. .. Zamierza Pan je izolować od zwierząt ? To może wyłapać wszystkie koty, bo też mogą być groźne i nie korzystają z toalet publicznych. ..
@System - Sam chyba masz małego zakompleksiony @zett11
Problem to jest śmietnik 1 na kilometr. .
Brawa dla Pana Marka, popieram.
Żyjesz w Matrixsie!!!!
Policja czy straż miejska zainteresuje się jak jakiś pies zaatakuje i dotkliwie pogryzie dziecko! A portel co robi? wystawiła list mieszkańca i patrzy jakie są komentarze!? żenada!
Jestem za, Trzeba być odpowiedzialnym za swoje pieski. Mam 2 owczarki sprzątam po nich i żaden to wstyd. A kaganiec na spacerze żaden problem.