UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

mieszkam przy parku modrzewie rano to własciciele psów z e smycza w reku a pieski buszuja po parku I NA CHODNKU nie widziałem by własciciel zabrał kupe swego psa jest tego pełno i trzeba uwazac nyh nie wdepnac w g, ,, ,nigdy tam nie widziałem policjanta lub inne słuzby a pieniadze lezą na sciezkach tylko j zebrac to samo jest na chodnikach prz parku i ichodnikach przy budynków -wejscie do parku gdy zwrócisz uwage to usłuszych odezwe tylko uszy wiedna,

mieszkaniec WIEJSKIEJ