UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bo żadnym mieście straż miejska nie jest tak bezradna jak i nas. A tak się odgrażał nowy komendant. .. i co Dostałeś samochód etaty i co ? Dalej miernie a wiecie czemu. .. bo nikt nie rozlicza z ich z pracy pan komendant myśli że to taka fucha jak w straży granicznej, że można utajnić swoje błędy bo się zna tego o tamtego. .a ty dobry byłeś w tym o tamtym