148
14.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jestem za.
(2021.12.14)

info

3  
  0
Mam sama małego pieska i też mnie wkurza że właściciele nie zbierają kup tylko patrzą w niebo zawsze sprzątam i sama bym się nie chciała w coś wdepnąć taka jest prawda że w parkach duże pieski biegają bez smyczy strach się bać a czyja wina wyłącznie właściciela
Sznaucer (2021.12.14)

info

4  
  0
Zgadzam się z panem, wszędzie psie kloce bo nikt nie sprząta, może jeden na 1000 posprząta po swoim pupilu. Zwróć uwagę to jeszcze chamidła pyskują, karać, karać i jeszcze raz karać.
Babcinka (2021.12.14)

info

4  
  0
Autor tego artykułu jest pewnie znerwicowany i nie zauważa problemów kiedy rzuca wszędzie pety zostawiając po sobie ślad
(2021.12.14)

info

2  
  4
@kek - Trawnik depczesz bo pewnie musiałeś na nim zaparkować na chwilę. Ot taka karma jak nie szanujesz zieleni
(2021.12.14)
karać właścicieli psów, jeśli niechcą sprzątać po swoich czworonogach. Swoją drogą, życzę każdemu z nich żeby wdepnęli w każdą kupę po innych psach.
(2021.12.15)

info

4  
  0
@Taka sytuacja - psie kupy też śmierdzą.
(2021.12.15)
Trawniki nie są po to by się dzieci na nich bawiły, pamiętam hasła szanuj zieleń, nie deptać trawników. Dzieci na place zabaw, tam się mają bawić
Zawada 123 (2021.12.15)
Na trwanikach się w piłkę nie gra, są boiska, uczyć dzieci szanować zieleń.
Zawada 123 (2021.12.15)
@zett11 - To sobie bieżnie kup .
Gnoom (2021.12.15)