UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozumiem, że Pan autor prowadzi statystyki, jeżeli nie to skąd akurat 99%? Zastanawiające gdzie Pan autor dotychczas mieszkał. Również mieszkałem poza Elblągiem i takie sytuacje miały miejsce w każdym z tych miast. Zastanawia mnie również w jaki sposób Pan autor zwraca uwagę. Dotychczas nie spotkałem się z agresywną postawą właścicieli psów. PS. nie mam psa.
emek