Wybrany wątek opinii
Na każdej dzielnicy zwracać się do właścicieli piesków aby posprzątali kupki swoich pupili i tak w kółko!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
90
9
I jeszcze biegacz się wypowiada odrazu widać ze zostali skrzywdzeni i nie mieli nigdy zwierzaka
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
To zacznę zbierać i będę wieszał te woreczki na twojej klamce.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0