Wybrany wątek opinii

Na każdej dzielnicy zwracać się do właścicieli piesków aby posprzątali kupki swoich pupili i tak w kółko!!!!
(2021.12.14)
I jeszcze biegacz się wypowiada odrazu widać ze zostali skrzywdzeni i nie mieli nigdy zwierzaka
Olmp (2021.12.14)
To zacznę zbierać i będę wieszał te woreczki na twojej klamce.
............ (2021.12.15)
Powrót do komentarzy